Ürün Başarıyla Sepetinize Eklendi Sepete Gitmek için Tıklayınız
Reflex Multi Color Yetişkin Kuru Kedi Maması 1,5 Kg

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

Reflex Multi Color Yetişkin Kuru Kedi Maması 1,5 Kg

Reflex Multi Color Yetişkin Kuru Kedi Maması 1,5 Kg

Bu Ürünün Kargoya Veriliş Süresi 2 İş Günüdür
Ürün Kodu 114142
Ürün Durumu SIFIR
Son 3 Ürün

 

 

Reflex Premium Multi Colour Yetişkin Kedi Maması 1.5  kg

REFLEX PREMIUM YETİŞKİN KEDİ MAMASI 
 
REFLEKS Premium kedi maması AAFCOnun önerdiği yetişkin kedi besin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış, tamamı doğal içerikli yetişkin bir kedinin günlük aktivitesini karşılayacak şekilde formüle edilmiştir. Kalp sağlığı ve göz sağlığı için taurin ihtiva eder.
 
İçerdiği çinko ve antioksidan vitamin katkıları ile güçlü bağışıklık sistemi ve hastalıklara karşı maksimum direnç sağlar.
Özel olarak tasarlanmış tane şekilleri ile sindirim sistemi, diş ve dişetleri korunmuş olur. Kedilerin kürk yapısını güçlendirecek çinko ve biotin B7 vitamini eklenmiştir.
 
Rasyon kombinasyonunda KETEN TOHUMU kullanılarak OMEGA3&6 yağ dengesi sağlanmıştır.
 
Düşük magnezyum seviyesi ile idrar yollarının korunmasına yardımcı olur
.
Bütün bu özelliklerinin yanında üstün üretim teknolojileri kullanılarak LİDER Evcil Hayvan Beslenme Ür. San. Ltd. Şti. tarafından üretilen ve çok özel şekilde paketlenen Refleks Premium kedi maması karşı konulmaz lezzeti ile kedilerinizin günlük besin ihtiyacını dengeli bir şekilde karşılar.

İÇİNDEKİLER
Tavuk ve Tavuk Eti Ürünleri Unu, Mısır, Buğday, Buğday Kepeği, Hayvansal Yağ, Mısır Gluteni, Kurutulmuş Şeker Pancarı, Ciğer Aroması, Tuz, Kuru Bira Mayası, Keten Tohumu, Vitaminler VitA, Vit.D, Vit.E, W.K, Vit.C, Biotin, W.B1, Vit.B2, Vit.B6, Vit.B12, Niasin, Folic Asit, Choline, Ca.D.Pantotenat ve Mineraller Kalsiyum, Fosfor, Çinko, İyot, Bakır, Potasyum Klorür

BESLENME ÖNERİLERİ
REFLEX PREMIUM Yetişkin Kedi Mamasıyla beslenen 1 yaş ve üstü Kedilerin günlük mama tüketim miktarları kedinin gün içerisindeki aktivitesine, fiziksel özelliklerine, hayat sürdüğü çevreye ve bulunduğu bölgenin İklim durumuna göre çeşitlilik gösterir.
Kedinizin sindirim sisteminde problem yaşamamak İçin REFLEX PREMIUM Yetişkin Kedi Mamasıyla en ideal şekilde aşağıda belirtilen günlük beslenme önerilerine uyularak geçilmelidir.
  1. ve 2. gün 25 REFLEX PREMIUM Yetişkin Kedi Maması 75 Eski Mama 
  3. ve 4. gün 50 REFLEX PREMIUM Yetişkin Kedi Maması 50 Eski Mama
  5. ve 6. gün 75REFLEX PREMIUM Yetişkin Kedi Maması 25 Eski Mama
  7. günden itibaren sadece 100 REFLEX PREMIUM Yetişkin Kedi Maması

 

 

 

Saat 15:00'a kadar yapılan siparişler gün içersinde kargolanır.

 

 

130